Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Nasıl Alışveriş Yapacağım?

1. Sitemizden satın almak istediğiniz yöresel ürünlerin her birini "SEPETE EKLE" butonuna tıklayarak sepetinize ekleyin.

2. Tüm ürünleri ekledikten sonra sitemizin her sayfasının en üstte sağ tarafında yer alan "ALIŞVERİŞ SEPETİ" butonuna tıklayarak sepetinize gidin.

3. Sepetinizi kontrol edin, arzu ederseniz ürün adetlerini güncelleyin ve "ALIŞVERİŞİ TAMAMLA" butonuna tıklayın.

4. Açılan sayfada eğer daha önce sitemize üye olmuşsanız üyelik bilgileriniz ile üye girişi yapın. Üye değilseniz yeni üyelik oluşturabilir ve sparişinize devam edebilirsiniz. 

5. Ürünlerinizin size en kolay ve sorunsuz şekilde ulaşabilmesi için sizden istenen teslimat ve fatura bilgilerini eksiksiz olarak girin. En altta sağda yer alan "ÖDEME BİLGİLERİ" butonuna tıklayın.

6.  Arzu ettiğiniz ödeme şeklini seçtikten ve gerekli bilgileri doldurduktan sonra sağ altta yer alan "ALIŞVERİŞİ TAMAMLA" butonuna tıklayın. 

7. Alışverişinizin tamamlandığına dair onay mesajını gördüğünüzde alışverişiniz tamamlanmış olacak. Artık ürünlerinizin tedarik süreci başladı...

 

Ürünler Size Nasıl Gelecek?

 

Tüm ürünler kalite kontrolü yapıldıktan sonra paketlenip adresinize kargolanacaktır. Ürünlerin kargoya verilme süresi ortalama 2-3 iş günüdür, bazı ekstrem durumlarda bu süre uzayabilir, bu durumda arkadaşlarımız tarafından bilgilendirilirsiniz.  Ayrıca 250 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti de ödemeyeceksiniz.